Комплексні розвиваючі зайняття для дітей від 3 до 5 років.

Психологічні зайняття з дітьми.

БФ “Квіти життя” запрошує дітей від 3 до 5 років в групи раннього розвитку!
Особливість роботи з малюками в нашому центрі – гармонійне поєднання якісної педагогічної підготовки і усебічного психологічного розвитку за авторською програмою з використанням новітніх вітчизняних і зарубіжних методик.

Наші розвиваюче зайняття проходить в ігровій формі і спрямоване на розвиток пам’яті, уваги, мислення, уяви; сенсорний розвиток(орієнтування в кольорі, формі, величині і інших властивостях предметів); розвиток мови, дрібної моторики, графічних навичок; математичних представлень; а також емоційний і творчий розвиток(малювання, ліплення, аплікації).

Психологічне зайняття створить сприятливі умови для виявлення і розвитку у вашого малюка всіляких здібностей і талантів!

В процесі психологічних ігор з елементами арт терапії і сказкотерапии у дитини знімається емоційна напруга і зайва агресивність, він вчиться правильно реагувати на емоції інших людей, розуміти почуття і стани не лише однолітків, але і дорослих. Таке зайняття допомагає розвинути навички спілкування, здолати соромливість і невпевненість в собі, відчути свою цінність, індивідуальність і навчитися приймати і поважати оточуючих.

Разом з груповим розвиваючим зайняттям можлива корекційна робота психолога з гіперактивними і тривожними дітьми і дітьми з сімей, що знаходяться в стані розлучення.

Зайняття проходить: індивідуально і в групах(від 4 до 6 чоловік) 2 рази в тиждень.
Тривалість зайняття – 1 година.