Симптоми та ознаки аутизму
Сенсорний світ аутизму
МКБ – 10
DSM – IV
CHAT
CARS
Анкета для оцінки ефективності лікування аутизму ATEC

Aspie Quiz – тест на виявлення аутичних рис у дорослих людей, складається з 150 питань, має детальну розшифровку та деталізацію по групах рис.
Тест RAADS – R – шкала для виявлення розладів аутистического спектру у дорослих з інтелектом не нижче норми. RAADS – R не дає неправдивого позитивного результату при наступних розладах: социофобия, шизофренія, клінічна депресія, біполярний афективний розлад типу I та II, обсессивно-компульсивное розлад, дистимическое розлад, генералізований тривожний розлад, посттравматичний стресовий розлад, психотичний розлад БДУ, нервова анорексія, полінаркоманія.
Від тестів AQ та Aspie Quiz її відрізняє облік поведінки та особливостей сприйняття не лише зараз, але і у віці до 16 років, а також повніший набір контрольних груп.
Автори шкали RAADS – R згадують, що вона не призначена для використання в якості он-лайн тесту без спостереження фахівця(можливий як завищений, так і занижений результат). Тому якщо Ви стурбовані результатами тестування, рекомендується зберегти їх і звернутися до психолога або психотерапевта.
Тест “Розширений фенотип аутизму” (The Broad Autism Phenotype Test ). Термін “розширений фенотип аутизму” відносимо до широкого кола осіб, у яких проблеми з особою, мовою та соціально-поведінковими характеристиками на рівні, який вважається вище за середній, але нижче, ніж діагностується аутизм. Імовірно, батьки, що є частиною розширеного фенотипа аутизму, частіше, ніж інші батьки, мають декілька дітей з аутизмом.
Торонтская шкала алекситимії – визначає когнітивно-афективні особливості ідентифікації та описів власних почуттів; проведення відмінностей між почуттями та тілесними відчуттями; зниження здатності до символізування.
Тест AQ – Тест індексу аутистического спектру Симона Барон-Коэна – шкала визначення ознак аутизму у дорослих або коефіцієнт аутизму.
Тест EQ – шкала оцінки рівня эмпатии або коефіцієнт эмпатичности російською мовою.
Тест SQ – шкала оцінки рівня систематизації російською мовою.
Тест SPQ (Schizotypal Personality Questionnarie) – тест на шизотипические риси (тобто ознаки, властиві шизотипическому розладу, також відомого в СНД як уповільнена шизофренія). У 55% набравших 41 бал та більше, було діагностовано шизотипическое розлад. Хоча частина питань в тісті може здатися спільною з симптомами синдрому Аспергера, йдеться про абсолютно інший діагноз.

Увага: тестування не замінює офіційну діагностику.
Частина тестів узята з http://www.aspergers.ru

Також рекомендуємо ознайомитися з Симптомами аутизму;
Підказками для навчання;
Фактами про аутизм;
Методики корекції аутизму : від наукових до нетрадиційних;