IMG_273515 березня 2014 року для вихованців Центру соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями Дарницького району м. Київ відбувся майстер-клас з гри на етнічних барабанах.

Захід пройшов за сприяння та підтримки народного депутата України фракції «Батьківщина» Дениса Дзензерського, ВБО «Волонтерське об’єднання «Крила» і школи етнічних барабанів «GoDoPaTa». «Це вже другий подібний захід, який ми організовуємо у Центрі соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями.

У листопаді ми проводили презентацію барабанної терапії, вона викликала зацікавленість вихованців та соціальних педагогів Центру. Зараз розглядається питання відкриття постійно діючого гуртка з гри на барабанах для дітей з ДЦП та аутизмом», — розповідає Денис Дзензерський. У занятті взяло участь 14 дітей з особливими потребами. Під керівництвом професійного тренера школи етнічних барабанів «GoDoPaTa» Альони Красновської діти вивчали перші основи гри на барабані.

«Нам дуже приємно дарувати дітям хороші емоції. Їх палаючі очі говорять самі за себе. Але ми також працюємо над тим, щоб діти з особливими потребами були соціально адаптованими і мали можливість розвивати свої навички та здібності. І я думаю дана методика дасть свій позитивний результат», — зазначила Глава ВБО «ВО «Крила» Ярослава Токар.

Барабанна терапія досить широко використовується в реабілітації дітей з ДЦП та аутизмом на Заході. Вона дозволяє поліпшити емоційний фон дітей, координацію рухів рук, очей і візуальне сприйняття. В Україні дана методика ще маловідома.

 

 

 

Источник: http://newsdaily.com.ua/post/141331

Для дітей з особливими потребами відбувся майстер-клас з гри на барабанах

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.