Щоб бути почутими

learn_and_play3Що робити коли дитина не спілкується з однолітками, не проявляє цікавості до соціуму та живе у своєму окремому світі. Зазвичай поведінка дітей з діагнозом “аутизм” ставить у глухий кут не тільки батьків. Як знайти спільну мову з такими дітьми знають спеціалісти благодійного фонду “Дети радуги” і цим досвідом вони завжди готові поділитися. 4 квітня відбувся семінар “Аутизм сьогодні й завтра” для психологів та логопедів дошкільних та шкільних навчальних закладів.

Статистика в усьому світі свідчить, що кількість дітей з діагнозом аутизм невблаганно зростає.У фонді знають, щ робити коли дитина не спілкується з однолітками, не проявляє цікавості до соціуму та живе у своєму окремому світі та можуть порадити як знайти спільну мову з такими дітьми, адже у спеціалістів фонду великий досвід роботи з такими дітьми. Головне, виявити хворобу якомога раніше і почати з нею боротися. Дитину можна навчити говорити, спілкуватися з однолітками, проявляти і розрізняти емоції. І з часом навіть відвідувати звичайну школу, але це неабиякий труд.

Існують спеціальні пристрої, розблені методики. Співробітники благодійного фонду “Дети радуги” активно використовують їх у своїй діяльності. Поділитися своїми знаннями та досвідом і є головною метою семінару. Кожному навчальному закладу, представники якого були присутні на заході, подарували спеціальні брошури, у яких розповідається про проблему аутизму. Директор фонду “Дети радуги” Наталія Абрамова відзначила, що коли стало питання про роздруківку брошури руку допомоги простягнула лише одна роганізація — благодійний фонд народного депутата Олексія Кунченка “Заради майбутнього”. 40 екземплярів цієї книги розповсюдили у бібліотеках шкільних і дошкільних навчальних закладах.

 

источник: http://stv.ua/news/2202-shob-buti-pochutimi.html

Опубліковано у Аутизм, Відео | Теґи: , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.