“ПРОСТО ТРОХИ ІНШІ”. У КВІТНІ ЛЬВІВ’ЯН ІНФОРМУВАТИМУТЬ ПРО АУТИЗМ

Autism-Ribbon-235x3002 квітня о 13:00 на другому поверсі галереї “Дзиґа” (вул. Вірменська, 35) відкриють виставку фотографій “Просто Трохи Інші”. Цією подією у Львові почнеться однойменна серія акцій, присвячена Міжнародному дню інформування про аутизм.

2 квітня у центральній частині міста волонтери роздаватимуть інформаційні флаєри та розповідатимуть перехожим про проблеми аутизму, практики, які доступні для дітей та їхніх батьків у Львові. Організатори також закликають львів’ян долучитися до флеш-мобу “Львів ходить у блакитному”. Блакитний колір є міжнародним символом аутизму, у такий спосіб усі охочі зможуть виявити свою толерантну позицію.

12 квітня о 14:00 в антикафе “CoMMuna” (вул. Галицька, 1) у межах проекту “Вуличний Університет” відбудеться лекція на тему аутизму, яку проведе авторитетний психотерапевт Олег Романчук.

26 квітня в офісі дитячого “Видавництва Старого Лева” (вул. Лемківська, 15-а, р-н Палацу культури ім. Хоткевича) відбудеться Гаражний Розпродаж, під час якого можна буде придбати книги видавництва за суттєвими знижками, фотографії проекту “Просто Трохи Інші”, а також отримати автограф улюбленого автора.

30 квітня фотовиставка “Просто Трохи Інші” продовжиться у Львівському Палаці Мистецтв — там анонсують зустрічі у форматі “рівний — рівному”, виступи дитячих колективів, інше.

Крім цього, організатори акції закликають власників кафе та ресторанів 2 квітня змінити освітлення літніх майданчиків на блакитне — на знак підтримки львівських дітей з аутизмом.

Зібрані під час серії акцій “Просто Трохи Інші” кошти спрямують на облаштування спортивного майданчика у школі “Довіра” та на інші потреби інтернату (діти потребують “кімнати соціалізації ”, сенсорного екрану “Світ у долонях ”, інших сертифікованих програм та обладнання для навчання та реабілітації).

Контактні особи:
Вікторія Міщук, організатор — 0932580585, vikami@gmail.com
Володимир Бєглов, організатор — 0937048174, beglov@gmail.com
Костя Бєглов, фотограф — 0638326804, kostyabeglov@gmail.com
Наталя Гладка, організатор, мама хлопчика з аутизмом – 0964603530 ,danatua@ukr.net
Мищишин Галина, Голова ГО «Кольорові білі плями»-0973065133, gmyschyshyn@ukr.net