Київський священик хоче відкрити центр для занять з дітьми-аутистами

Священик УПЦ (МП) Микола Здоровцов, клірик столичного храму Миколи Йорданського, планує звести приміщення православного центру для занять з дітьми із затримкою психічного розвитку.

Як повідомляє портал “Релігія в Україні”, це буде перший у Києві заклад при храмі УПЦ (МП), де діти з діагнозом аутизм, з мінімальними мозковими дисфункціями проходитимуть сенсомоторну корекцію завдяки співробітникам центру.

Заняття проводитиме священик, який має вищу духовну і світську освіти із реабілітації дітей із затримкою психічного розвитку. Нині у Києві одна година такого заняття коштує 200 гривень, а займатися з дитиною потрібно щодня і протягом кількох років. Багато батьків таких грошей не мають. Натомість у центрі заняття з дітьми та консультації будуть безкоштовними. Православний центр буде розташований на території храму Миколи Йорданського, що на Подолі, на вул. Фрунзе, 47-А.

Керівник проекту протоєрей Микола Здоровцов запрошує меценатів та усіх зацікавлених осіб надати посильну матеріальну та консультаційну допомогу створити центр.

http://www.facenews.ua/news/2012/88071/